logo-5

1263873_633102260057479_212572641_o

 pfr

     Pink Bowling & Club w Rudzie Śląskiej to sieć centrów rozrywki oraz jedyny tego typu klub w Rudzie Śląskiej, którego główną atrakcją jest 10-torowa kręgielnia marki Brunswick American Bowling Ten-Pin oraz największa sala bilardowa w mieście. Poza tym bar z szerokim wachlarzem produktów bez i alkoholowych, przekąskami słonymi, możliwością realizacji zamówień na pizze oraz catering. Najmłodsi w ofercie Pink Bowling & Club będą mogli skorzystać także z dwupoziomowego placu zabaw. Dodatkowe atrakcje klubu to darmowe łącze WiFi oraz parkiet taneczny.

     Pink Bowling & Club to najlepsza propozycja na mile spędzony czas pełen atrakcji dostępnych w jednym miejscu bez względu na płeć, wiek, dzień i pogodę. Pink Bowling & Club to także dodatkowa rozrywka dla grup dzieci i młodzieży, turystów, całych rodzin, studentów i firm.

     Pink Bowling & Club to największa profesjonalna kręgielnia w Rudzie Śląskiej będąca wspaniałą alternatywą dla lubiących aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i sportem.

Klub umożliwia organizację:
– urodzin dla dzieci,
– imprez specjalnych,
– imprez sportowych,
– lig bowlingowej i bilardowej,
– imprez firmowych,
– imprez studenckich,
– rodzinnych imprez okolicznościowych,
– imprez dla dorosłych,
– dyskotek,
– koncertów,
– imprez tematycznych,
– imprez w połączeniu z
prezentacjami, pokazami, występami na żywo i targami,
– wieczorów kawalerskich i panieńskich,
– imprez mikołajkowych,
– imprez świątecznych dla firm,
– imprezy sylwestrowej,
– imprezy karaoke.

     Pink Bowling & Club zlokalizowany jest w CH Ruda Śląska Plaza przy ul. 1-go Maja 310 (1 piętro), w którym poza butikami i sklepami z odzieżą, znajdą Państwo także kino 2D i 3D, supermarket oraz restauracje i drogerie.
Klub dostępny jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do czwartku w godz. od 10:00 do 22:00, w piątki od 10:00 do 01:00, w soboty od 10:00 do 4:00* oraz w niedzielę od godz. 11:00 do 22:00 (plac zabaw dostępny dla dzieci codziennie do godz. 20:30.) Klub dostępny do dyspozycji osób niepełnoletnich jedynie do godz. 21:00 (w soboty).

Dodatkowe informacje:
– dostęp do parkingu zewnętrznego centrum handlowego (bezpłatny),
– dostęp do windy,
– dostęp do szatni (w sezonie jesienno – zimowym),
– blisko 200 miejsc siedzących.

Płatność:
– gotówka,
– karta płatnicza lub kredytowa Visa, Maestro, MasterCard, American Express,
– przelew 7-14 dni (tylko na podstawie przesłanych dok. KRS, NIP, Regon – dostępny dla firm, uprzednio ustalony).

Pon. – Czw.: 10:00 – 22:00
Pt.: 10:00 – 01:00
Sob.: 10:00 – do zakończenia dyskoteki*
Niedz.: 11:00 – 22:00

* O ostatecznej godzinie zamknięcia lokalu decyduje Kierownik Zmiany, dyskoteka kończy się godzinę od momentu zakończenia sprzedaży biletów. Podczas dyskotek na terenie lokalu obowiązuje selekcja wieku 18+ oraz selekcja ubioru tj. zakaz wstępu w stroju i obuwiu sportowym: w spodniach dresowych, w bluzach z kapturem, w czapkach z daszkiem, w stroju barw klubowych, w odzieży typu moro oraz w stroju, który narusza przyjęte normy postępowania).
W trakcie trwania dyskoteki klienci mogą korzystać z bowlingu oraz bilardu maksymalnie do godziny 2:00. W razie potrzeby Kierownik Zmiany zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia strefy bowlingowo/bilardowej.
Obowiązuje zakaz wstępu dla osób pod wpływem alkoholu.
Klienci na lokal wpuszczani są do godziny 2:00 (sobota), w momencie zakończenia dyskoteki zobowiązani są opuścić teren PINK Bowling & Club.
Kierownik Zmiany lokalu PINK Bowling & Club zastrzega sobie prawo do zmiany ostatecznej godziny wpuszczania Klientów na lokal (sprzedaży biletów) w razie takiej konieczności.

POLECAMY!

logo-5
https://www.organicaromas.pl/collections/dyfuzor-olejku-essential/

https://www.organicaromas.pl/collections/mieszanki-olejkow-eterycznych/

https://www.organicaromas.pl/blog/