Menu Zamknij

O NAS…

PINK Bowling & Club w Rudzie Śląskiej to sieć centrów rozrywki oraz jedyny tego typu klub w Rudzie Śląskiej, którego główną atrakcją jest 10-torowa kręgielnia marki Brunswick American Bowling Ten-Pin oraz największa sala bilardowa w mieście. Poza tym klub posiada bar z szerokim wachlarzem produktów bez i alkoholowych, przekąskami słonymi, możliwością realizacji zamówień na pizze oraz catering. Najmłodsi w ofercie PINK Bowling & Club będą mogli skorzystać także z dwupoziomowego placu zabaw. Dodatkowe atrakcje klubu to darmowe łącze WiFi oraz parkiet taneczny. PINK Bowling & Club to najlepsza propozycja na mile spędzony czas pełen atrakcji dostępnych w jednym miejscu bez względu na płeć, wiek, dzień i pogodę. PINK Bowling & Club to także dodatkowa rozrywka dla grup dzieci i młodzieży, turystów, całych rodzin, studentów i firm.       

KLUB UMOŻLIWIA ORGANIZACJĘ:
– urodzin dla dzieci,
– imprez specjalnych,
– imprez sportowych,
– lig bowlingowej i bilardowej,
– imprez firmowych,
– imprez studenckich,
– rodzinnych imprez okolicznościowych,
– imprez dla dorosłych,
– dyskotek,
– imprez tematycznych,
– imprez w połączeniu z
prezentacjami, pokazami, występami na żywo i targami,
– wieczorów kawalerskich i panieńskich,
– imprez mikołajkowych,
– imprez świątecznych dla firm,
– imprezy sylwestrowej dla firm.

DODATKOWE INFORMACJE:
– dostęp do parkingu zewnętrznego centrum handlowego (bezpłatny),
– dostęp do windy,
– dostęp do szatni (w sezonie jesienno – zimowym),
– blisko 200 miejsc siedzących.

PŁATNOŚĆ:
– gotówka,
– karta płatnicza lub kredytowa Visa, Maestro, MasterCard, American Express,
– przelew 14 dni (tylko na podstawie przesłanych dok. KRS, NIP, Regon – dostępny dla firm, uprzednio ustalony).

DYSKOTEKA:
Podczas dyskotek na terenie lokalu obowiązuje selekcja wieku 18+ oraz selekcja ubioru tj. zakaz wstępu w stroju i obuwiu sportowym: w spodniach dresowych, w bluzach z kapturem, w czapkach z daszkiem, w stroju barw klubowych, w odzieży typu moro oraz w stroju, który narusza przyjęte normy postępowania). Obowiązuje również zakaz wstępu dla osób pod wpływem alkoholu.

Klienci na lokal wpuszczani są do godziny 2:00 (sobota), w momencie zakończenia dyskoteki zobowiązani są opuścić teren PINK Bowling & Club. Kierownik Zmiany lokalu PINK Bowling & Club zastrzega sobie prawo do zmiany ostatecznej godziny wpuszczania Klientów na lokal (sprzedaży biletów) w razie takiej konieczności. W trakcie trwania dyskoteki klienci mogą korzystać z bowlingu oraz bilardu maksymalnie do godziny 2:00. W razie potrzeby Kierownik Zmiany zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia strefy bowlingowo/bilardowej.

Facebook