KRKNews_blbrd pink_imprezy_750x100 px

 

Organizujemy:

 • imprezy firmowe (także z możliwością rezerwacji sali sportowej lub całego lokalu na wyłączność w zależności od liczby osób i dostępnego budżetu),
 • turnieje bowlingowe (z medalami, pucharami, dyplomami czy innymi nagrodami),
 • imprezy z możliwością realizacji zamówień na catering szwedzki stół, pizzę, sushi, przekąski słone a także napoje i alkohole (w tym drinki, piwo, wino, wódkę itp.),
 • imprezy świąteczne i tematyczne (firmowe Wigilie, Sylwester, Karnawał)
 • imprezy rodzinne dla pracowników (Mikołajki, Dzień Dziecka),
 • możliwość zakupu voucherów podarunkowych na kręgle i bilard,

 

REZERWACJE FIRMOWE – KONTAKT

 • Biuro czynne w dniach poniedziałek-piątek
 • E-mail: marcin.czerwinski@pinkbowling.pl 
 • Tel. +48 507-507-469

Przesyłając zapytanie mailowe odnośnie imprezy firmowej, prosimy o podanie:

 1. preferowanej daty realizacji spotkania (lub dni tygodnia w danym miesiącu)
 2. preferowanej godziny rozpoczęcia spotkania i ewentualnie jego zakończenia 
 3. przewidywanej liczby osób, która będzie brała udział w spotkaniu,
 4. nazwy firmy, której ów impreza ma dotyczyć (i danych do faktury),
 5. kontaktu (mailowy lub ewentualnie także telefoniczny) do organizatora
 6. opcjonalnie – preferencji dotyczących fakturowania (forma płatności, opis na fv)
 7. opcjonalnie – dostępnego budżetu spotkania
 8. opcjonalnie – preferowanych usługi i atrakcje (np. gra w kręgle lub/i bilard zamówienia na napoje i alkohole w ramach rachunku lub w formie kuponów zamówienia na pizzę, przekąski słone, catering z potrawami w formie szwedzkiego stołu itd.).

Płatność i fakturowanie:

 • gotówką lub kartą (akceptujemy także płatność Am.Ex.) na miejscu
 • przelewem (7, 14, 21, 30) dni – tylko po uprzednim przesłaniu pisemnej Promesy z danymi do faktury i pieczątką firmową lub aktualnego odpisu z KRS firmy i mailowym potwierdzeniu oraz po uzyskaniu pozytywnej decyzji, związanej z przyznaniem dostępu do płatności z odroczonym terminem,
 • możliwość fakturowania spotkań w ramach imprez realizowanych w późniejszych miesiącach roku, niż data wystawienia faktury,
 • W związku ze zmianami w ustawie, po 1 stycznia 2020 r. wystawienie faktury do paragonu będzie możliwe tylko wtedy, gdy na paragonie znajduje się NIP nabywcy, który należy wskazać obsłudze przed rozliczeniem transakcji w ramach zamówionej usługi lub towaru.

Dostępne opisy w ramach faktury skonsolidowanej:

 • bowling / bilard 8% (przy fv wyłącznie za kręgle i bilard)
 • usł. parku rozrywki 8-23%
 • usł. organizacji spotkania 23%
 • usł. wynajem sali 23%
 • usł. gastronomiczna 8-23%
 • usł. organizacji spotkania rekreacyjno-sportowego 8-23%

Podstawą udanej imprezy firmowej jest aktywny odpoczynek i relaks w formie firmowych zmagań sportowych lub imprezy tematycznej, a miejscem w Krakowie, które daje taką możliwość jest Pink Bowling & Club. Główną atrakcją klubu jest największa w regionie, 16-torowa kręgielnia do gry w bowling. Ponadto sala bilardowa z 15 stołami, bogato zaopatrzony bar z możliwością realizacji zamówień na napoje i alkohole, przekąski słone, pizzę i sushi. W ramach organizacji spotkania firmowego, istnieje także możliwość zamówienia cateringu, przygotowanego w formie szwedzkiego stołu. Lokal podzielony został na 3 strefy o łącznej powierzchni 2800 mkw, w której znajduje się blisko 250 miejsc siedzących (w tym miejsca przy torach i stołach), parkiet taneczny z konsolą DJ, niezależnym oświetleniem i nagłośnieniem, telebim, 2 strefy z grami video (w tym cymbergaje, piłkarzyki czy dart’s) oraz dwupoziomowy plac zabaw dla dzieci. Centrum rozrywki posiada również dostęp do parkingu podziemnego (dla ok. 1000 pojazdów) i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. 

Pink Bowling & Club to możliwość organizacji zarówno mniejszego eventu dla kilkuosobowej grupy jak i dużej imprezy dla kilkuset osób; rezerwacji sali sportowej (50-150 osób) czy nawet całego lokalu (150-450 osób) z wszystkimi dostępnymi miejscami i atrakcjami na wyłączność; możliwość organizacji turnieju bowlingowego, imprezy świątecznej lub tematycznej (np. firmowa Wigilia, Sylwester, Karnawał), imprezy rodzinnej dla pracowników czy klientów firmy (takich, jak Mikołajki lub Dzień Dziecka) oraz możliwość zakupu voucherów podarunkowych na kręgle i bilard.

 

PROMOCJE & RABATY W RAMACH IMPREZ FIRMOWYCH:

 • Impreza firmowa w PROMOCJI 1+1 W PONIEDZIAŁKI – zachęcamy do realizacji imprez firmowych w poniedziałki i skorzystania z Promocji 1+1 w ramach, której kupując 1 godzinę gry w kręgle (lub bilard), kolejną godzinę gry na tym samym torze (lub stole bilardowym) otrzymują Państwo w gratisie. Promocja obowiązuje w poniedziałki do godz. 23:00 (oraz w soboty i niedziele do 12:00).
 • Impreza firmowa w PROMOCJI TANI WTOREK – zachęcamy do realizacji imprez firmowych we wtorki i skorzystania z promocji w ramach, której każda godzina gry w kręgle na 1 torze dla grupy do 6 osób, kosztuje jedyne 50 zł. Promocja obowiązuje we wtorki przy rezerwacji między godz. 10:00 a 23:00.
 • Impreza firmowa z RABATEM -20% W CZWARTKI – zachęcamy do realizacji imprez firmowych w czwartki i skorzystania z rabatu 20% w ramach rezerwacji na kręgle i bilard oraz realizacji zamówień na napoje i alkohole w ramach rachunku barowego. Promocja obowiązuje wyłącznie w czwartki po godz. 17:00 i dotyczy wyłącznie uprzedniej rezerwacji zgłoszonej i potwierdzonej mailowo.

 

 

CENNIK BOWLING / BILARD

cennik 2020_firma

MENU BAR 

menu bar_A

menu bar_B

(kliknij aby powiększyć)

MENU BAR 

menu pizza_A

menu pizza_B

(kliknij aby powiększyć)

ZANIM ROZPOCZNIESZ GRĘ W KRĘGLE (BOWLING), ZAPOZNAJ SIĘ Z ZADAMI GRY I REGULAMINEM, DOSTĘPNYM W RECEPCJI BOWLING LUB W ZAKŁADCE „BOWLING”.

Facebook