IMPREZY FIRMOWE: PINK BOWLING & CLUB to jedyne tego typu centrum rozrywki w Krakowie, które dzięki wielu dostępnym atrakcjom i usługom, zapewnia doskonałą zabawę oraz integrację bez względu na czas i pogodę.

 

ORGANIZUJEMY M.IN.:

 • imprezy firmowe dla grup od kilku do nawet 500 osób (z możliwością rezerwacji sali sportowej lub całego lokalu na wyłączność w zależności od liczby osób),
 • turnieje bowlingowe z medalami (i pucharami),
 • imprezy z możliwością zamówienia na catering a la szwedzki stół, pizzę, napoje bez- i alkoholowe (w tym drinki, piwo, wino, napoje zimne i gorące itp.),
 • imprezy taneczne z DJ-em
 • imprezy świąteczne (Wigilie firmowe),
 • imprezy specjalne typu Mikołajki, Dzień Dziecka itp.,
 • sprzedaż voucherów podarunkowych na kręgle, bilard oraz biletów do kina 2-3D,
 • szkolenia (salka szkoleniowa o pojemności do 25 osób),

 

KONTAKT

 • Tel. (12) 290-92-32 w.114 lub 507507469 (w dn. PN-PT w godz.10:30-17:00)
 • E-mail: marcin.czerwinski@pinkbowling.pl 
 • Rezerwacje prywatne i dla szkół prosimy zgłaszać pod nr tel. 507-507-428.

 

Przesyłając zapytanie mailowe odnośnie imprezy firmowej, należy podać:

 1. preferowany termin/y rezerwacji (z możliwością uprzedniej anulacji),
 2. preferowaną godzinę rozpoczęcia i zakończenia imprezy,
 3. nazwę firmy (lub dane do faktury),
 4. przewidywaną liczba osób,
 5. preferowaną formę płatności,
 6. (opcjonalnie) przewidywany budżet spotkania,
 7. kontakt do organizatora (mail służbowy i nr tel.),

 

Przyjmujemy rezerwacje terminów w okresie lipiec-sierpień 2018r. Sugerujemy uprzednią, wstępną rezerwację, którą należy mailowo potwierdzić lub anulować we wskazanym w odpowiedzi mailowej terminie (lub dokonać wpłaty zaliczki na podstawie fv pro-forma). Na wszelkie zapytania ofertowe odpowiadamy w dn. poniedziałek-piątek między 10:00 a 17:00.

Impreza firmowa w PROMOCJI 1+1 – zachęcamy do realizacji imprez firmowych w poniedziałki i skorzystania z Promocji 1+1. Kupując 1 godzinę gry w kręgle lub bilard, kolejną godzinę gry na tym samym torze lub stole bilardowym rozegrasz za darmo. Promocja obowiązuje w każdy poniedziałek przy rezerwacji między godz. 10:00 a 23:00.

Impreza firmowa w PROMOCJI TANI WTOREK – zachęcamy do realizacji imprez firmowych we wtorki i skorzystania z Promocji Tani Piątek czyli 50 zł za godzinę gry w kręgle. Promocja obowiązuje we wtorki przy rezerwacji między godz. 10:00 a 23:00.

1PLUS1_2018_drukPRO50PLN_B1_pink4b

Cennik 2018

 

CENNIK i MENU BAR / PIZZA – dostępny w zakładce CENNIK

BAR1 wwwBAR2 wwwBARPIZ 800 px 2BARPIZ 800 px 1

 

RODO: Zgodnie z ustawą z dnia 25 maja 2018 roku i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), Administratorem danych osobowych wskazanych w korespondencji mailowej i jej załącznikach osób, jest Pink Bowling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 5. Inspektorem Ochrony Danych jest Oddział Pink Bowling & Club w Krakowie przy al. Pokoju 44, 31-564. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przedstawiania ofert handlowych, zawarcia umowy oraz realizacji zamówień i usług oferowanych przez Pink Bowling & Club w Krakowie. Odbiorcami danych osobowych jest wyłącznie Pink Bowling & Club w Krakowie świadczący usługi parku rozrywki. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jest także warunkiem zawarcia umowy handlowej lub przedstawiania ofert i realizacji zamówień na usługi i produkty oferowane przez Pink Bowling & Club w Krakowie. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość realizowania Państwa zamówień.

Facebook