ORGANIZACJA IMPREZ FIRMOWYCH:

Budowanie więzi między pracownikami i kontrahentami jest w obecnych czasach stałą częścią strategii nowoczesnych firm, które mając zgrany i świetnie współpracujący ze sobą zespół pracowników, są w stanie osiągać więcej.  

Na przeciw temu założeniu wychodzi Pink Bowling & Club – centrum rozrywki, które już od 7 lat z powodzeniem funkcjonuje na terenie Krakowa, umożliwiając organizację imprezy firmowej bez względu na czas, porę roku i pogodę; w różnej formie, jako turniej, liga bowlingowa, jako impreza dla małej lub dużej firmy. Pink Bowling & Club to wieloletnie doświadczenie i setki zorganizowanych spotkań firmowych rocznie! 

Miejsce organizacji, jak i sama forma spotkania firmowego świadczy o kreatywności firmy . Jest również inwestycją firmy, która ma na celu integrowanie kadry pracowniczej, różnych działów, budowanie bliższych relacji pomiędzy pracownikami czy partnerami handlowymi i klientami, tworzenie więzi z firmą poprzez świętowanie ważnych w jej funkcjonowaniu wydarzeń. Organizacja spotkań to możliwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wdrażania nowej kadry oraz budowania pozycji na rynku. Podstawą udanej imprezy firmowej jest aktywny odpoczynek i relaks w formie firmowych zmagań sportowych lub imprezy tematycznej, a miejscem w Krakowie, które daje taką możliwość jest Pink Bowling & Club.

Główną atrakcją Pink Bowling & Club jest największa w Krakowie i w całym regionie, 16-torowa kręgielnia do gry w bowling „american ten pin”. Ponadto sala bilardowa z 15 stołami, bogato zaopatrzony bar z możliwością realizacji zamówień na napoje i alkohole, przekąski słone, pizzę i sushi. W ramach organizacji spotkania firmowego, istnieje także możliwość zamówienia cateringu, przygotowanego w formie szwedzkiego stołu. Lokal podzielony został na 3 strefy o łącznej powierzchni ponad 2,5 tysiąca mkw, w której znajduje się blisko 250 miejsc siedzących, parkiet taneczny z konsolą DJ, niezależnym oświetleniem i nagłośnieniem, telebim, 2 strefy z grami video, w tym cymbergaj, piłkarzyki czy dart’s oraz dwupoziomowy plac zabaw dla dzieci. Centrum rozrywki posiada również dostęp do parkingu podziemnego (dla ok. 1000 pojazdów) i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Pink Bowling & Club to możliwość organizacji imprezy dla kilkuosobowej firmy jak i dla kilkuset osób, będących pracownikami dużej korporacji; rezerwacji sali sportowej czy nawet całego lokalu z wszystkimi dostępnymi miejscami i atrakcjami na wyłączność; możliwość organizacji turnieju bowlingowego, imprezy świątecznej lub tematycznej (np. firmowa Wigilia, Sylwester, Karnawał), imprezy rodzinnej dla pracowników czy klientów firmy (takich, jak Mikołajki lub Dzień Dziecka) oraz możliwość zakupu voucherów podarunkowych na kręgle i bilard.

 

KRKNews_blbrd pink_imprezy_750x100 px

ORGANIZUJEMY

 • imprezy firmowe (także z możliwością rezerwacji sali sportowej lub całego lokalu na wyłączność w zależności od liczby osób i dostępnego budżetu),
 • turnieje bowlingowe z medalami, pucharami, dyplomami czy innymi nagrodami,
 • imprezy z możliwością realizacji zamówień na catering szwedzki stół, pizzę, sushi, przekąski słone a także napoje i alkohole (w tym drinki, piwo, wino, wódkę itp.),
 • imprezy świąteczne i tematyczne (firmowe Wigilie, Sylwester, Karnawał)
 • imprezy rodzinne dla pracowników (Mikołajki, Dzień Dziecka),
 • możliwość zakupu voucherów podarunkowych na kręgle i bilard,

 

REZERWACJE FIRMOWE – KONTAKT

 • Biuro czynne w dniach poniedziałek-piątek w godz. 10:30-17:00
 • E-mail: marcin.czerwinski@pinkbowling.pl 
 • Tel. +48 12 290-92-32 w.114 (pn-pt 10:30-17:00)
 • GSM: +48 507-507-469 (pn-pt 10:30-17:00)

Przesyłając zapytanie mailowe odnośnie imprezy firmowej, prosimy o podanie:

 1. preferowanej daty realizacji spotkania lub dnia tygodnia 
 2. preferowanej godziny rozpoczęcia spotkania i ewentualnie jego zakończenia
 3. nazwy firmy lub danych do faktury 
 4. przewidywanej liczby osób, która będzie brała udział w spotkaniu,
 5. kontaktu (mailowy lub ewentualnie także telefoniczny) do organizatora
 6. preferencji dotyczących fakturowania (forma płatności, opis na fv)
 7. opcjonalnie – dostępnego budżetu spotkania
 8. opcjonalnie – preferowanych usługi i atrakcje (np. gra w kręgle lub/i bilard zamówienia na napoje i alkohole w ramach rachunku lub w formie kuponów zamówienia na pizzę, przekąski słone, catering z potrawami w formie szwedzkiego stołu itd.)

 

PŁATNOŚĆ I FAKTUROWANIE

 • gotówką lub kartą (akceptujemy także płatność Am.Ex.) na miejscu
 • przelewem (7, 14, 21, 30) dni – tylko po uprzednim przesłaniu pisemnej Promesy z danymi do faktury i pieczątką firmową lub aktualnego odpisu z KRS firmy i mailowym potwierdzeniu oraz po uzyskaniu pozytywnej decyzji, związanej z przyznaniem dostępu do płatności z odroczonym terminem,
 • możliwość fakturowania spotkań w ramach imprez realizowanych w późniejszych miesiącach roku, niż data wystawienia faktury,
 • W związku ze zmianami w ustawie, po 1 stycznia 2020 r. wystawienie faktury do paragonu będzie możliwe tylko wtedy, gdy na paragonie znajduje się NIP nabywcy, który należy wskazać przed rozliczeniem transakcji w ramach zamówionej usługi lub towaru. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić drogą mailową (w przypadku rezerwacji i zamówień zgłaszanych drogą mailową) lub na miejscu obsłudze klienta.

 

Dostępne opisy w ramach faktury skonsolidowanej:

 • bowling / bilard 8% (przy fv wyłącznie za kręgle i bilard)
 • usługa parku rozrywki 8-23%
 • usługa organizacji spotkania 23%
 • usługa wynajem sali 23%
 • usługa gastronomiczna 8-23%
 • organizacja spotkania rekreacyjno-sportowego 8-23%

 

ZANIM ROZPOCZNIESZ GRĘ W KRĘGLE (BOWLING), ZAPOZNAJ SIĘ Z ZADAMI GRY I REGULAMINEM, DOSTĘPNYM W RECEPCJI BOWLING LUB W ZAKŁADCE „BOWLING”.

 

Impreza firmowa w PROMOCJI 1+1 – zachęcamy do realizacji imprez firmowych w poniedziałki i skorzystania z Promocji 1+1. Kupując 1 godzinę gry w kręgle lub bilard, kolejną godzinę gry na tym samym torze lub stole bilardowym rozegrasz za darmo. Promocja obowiązuje w każdy poniedziałek przy rezerwacji między godz. 10:00 a 23:00.

Impreza firmowa w PROMOCJI TANI WTOREK – zachęcamy do realizacji imprez firmowych we wtorki i skorzystania z Promocji Tani Piątek czyli 50 zł za godzinę gry w kręgle. Promocja obowiązuje we wtorki przy rezerwacji między godz. 10:00 a 23:00.

 

CENNIK BOWLING / BILARD

cennik 2020_firma

 

MENU BAR 

menu bar_A

menu bar_B

(kliknij aby powiększyć)

 

MENU BAR 

menu pizza_A

menu pizza_B

(kliknij aby powiększyć)

Facebook