PROMOCJE I RABATY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

 

HH_pink

 • PROMOCJA „HAPPY HOUR” – czyli 50% rabatu na napoje gazowane i niegazowane oraz soki (woda mineralna, Pepsi, 7up, Mirinda, Ice Tea, tonic, soki) w dniach poniedziałek-piątek do godz. 15:00. Promocja obowiązuje przed wykupieniem usługi, nie łączy się z innymi promocjami i rabatami (promocja dotyczy również rezerwacji w ramach imprez firmowych). 

1plus1_pink_600px

 

 • PROMOCJA „1+1” – przy zakupie 1 godz. gry w kręgle lub bilard kolejną godzinę gry otrzymasz GRATIS. Promocja obowiązuje w każdy poniedziałek do godz. 23:00 oraz w soboty i niedziele do godziny 12:00 Promocja obowiązuje przed wykupieniem usługi, nie łączy się z innymi promocjami i rabatami (promocja dotyczy również rezerwacji w ramach imprez firmowych).

tanwto_pink_600px

 

 • PROMOCJA „TANI WTOREK” czyli 50 zł za godzinę gry w kręgle! Promocja obowiązuje w każdy wtorek do godz. 23:00. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, obowiązuje przed wykupieniem usługi (promocja dotyczy również rezerwacji w ramach imprez firmowych).

stdśr_pink_600px

 

 • PROMOCJA „STUDENCKA” – czyli 50% RABATU na kręgle za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej (min.1 legitymacja/1 tor) oraz PIWO ŻYWIEC LANE 500 ML w cenie 7 ZŁ (min.1 legitymacja/1 piwo). Promocja obowiązuje w każdą środę do godz. 24:00, oraz w niedziele w godz. 20:00-24:00. Promocja obowiązuje przed wykupieniem usługi, nie łącz się z innymi promocjami i rabatami (promocja nie dotyczy rezerwacji w ramach imprez firmowych, z wyjątkiem uczelni, grup i organizacji studenckich).

prom_studawfkrk_pink_2020

 

 • PROMOCJA „STUDENCKA” dla studentów AWF KRAKÓW – czyli 50% RABATU na kręgle i bilard za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej (min.1 legitymacja/1 tor lub stół) oraz PIWO ŻYWIEC LANE 500 ML w cenie 7 ZŁ (min.1 legitymacja/1 piwo). Promocja obowiązuje codziennie do godz. 24:00. Promocja obowiązuje przed wykupieniem usługi, nie łącz się z innymi promocjami i rabatami (promocja nie dotyczy rezerwacji w ramach imprez firmowych, z wyjątkiem uczelni, grup i organizacji studenckich).

wieczory P&K_oferta pink bowling

tu honorujemy_KDR_pink

Tu honorujemy_OKSstm_pink

 • 20% RABATU za okazaniem KARTY DUŻEJ RODZINY lub KRAKOWSKIEJ KARTY RODZINNEJ 3+ przy zakupie min. 1 godziny gry w kręgle lub bilard lub zakupie biletu wstępu na plac zabaw dla dzieci. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
 • RABAT przy organizacji PRZYJĘĆ URODZINOWYCH DLA DZIECI w ramach wybranego pakietu urodzinowego. Rabat 15% dotyczy imprez organizowanych w dniach od poniedziałku do czwartku. Rabat 10% dotyczy imprez organizowanych dla grupy dzieci powyżej 20 osób. Rabaty sumują się ale nie łączą się z innymi, dotyczą wyłącznie przyjęć organizowanych w ramach pakietów urodzinowych. Więcej o ofercie i pakietach w zakładce „Dla dzieci„.
 • WSTĘP NA PLAC ZABAW za 1 PLN bez limitu czasu – DLA JUBILATA w dniu jego urodzin (za okazaniem dokumentu/legitymacji). Promocja obowiązuje w dniach poniedziałek-niedziela między 10:00 a 20:00. Plac zabaw dla dzieci do lat 9.

 

tu honorujemy_KKNAU_pink

 • 20% RABATU na kręgle lub bilard ZA OKAZANIEM KARTY KLUBU NAUCZYCIELA „NAU”. Rabat dotyczy zakupu m.in.: minimum 1 godz. gry w kręgle lub bilard w ramach rezerwacji klasowej (szkolnej) dla grupy dzieci i młodzieży do lat 18; jak i wizyt prywatnych posiadaczy kart klubu NAU. Więcej o kartach NAU na stronie www.klub-nauczyciela.pl

 

 

PROMOCJE DLA GRUP SZKOLNYCH 

Rezerwacje dla grup szkolnych prosimy zgłaszać pod nr tel. KRĘGLE: 507507428 lub PLAC ZABAW: 12 2909232 w.105. (w godz. 10:00-17:00). Rezerwując termin należy podać nazwę szkoły/placówki, imię i nazwisko organizatora-opiekuna, liczbę dzieci oraz tel. kontaktowy. 

klsgr_pink_600px

 • Kręgle, plac zabaw, gry video w ramach nowych Pakietów „KLASA GRA” Oferta skierowana do grup szkolnych, minimum 15 osób, dzieci i młodzieży do lat 18. Obowiązuje w dniach od poniedziałku do piątku do godz. 17:00 (nie łączy się z innymi promocjami i rabatami). Wymagane własne obuwie zamienne do gry w kręgle (sportowe z jasną podeszwą)
  PAKIET 1 w cenie 11 zł za dziecko za 80 min. gry w kręgle (z instruktorem)
  PAKIET 2 (dla dzieci do lat 9) w cenie 15 zł za dziecko za 80 min. gry w kręgle (z instruktorem) + 60 minut zabawy na placu zabaw.
  PAKIET 3 w cenie 15 zł za dziecko za 80 min. gry w kręgle (z instruktorem) + napój lub sok 0.25l
  PAKIET 4 w cenie 20 zł za dziecko za 60 min. gry w kręgle (z instruktorem) + karta na gry video o wartości 15 zł.
  Do każdego pakietu: kawa (biała/czarna) lub herbata dla opiekunów GRATIS!
 • PRZEDSZKOLA I SZKOŁY NA PLACU ZABAW: zabawa na placu zabaw w cenie 6 zł za dziecko, za wstęp na 1 godz. Oferta dla  zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych dzieci w wieku do 9 lat. 

 

 

POZOSTAŁE OFERTY

Organizacja IMPREZ FIRMOWYCH – w celu uzyskania informacji o aktualnej ofercie i zasadach rezerwacji, prosimy o przejście do zakładki Imprezy firmowe lub o kontakt mailowy na adres marcin.czerwinski@pinkbowling.pl

 

 

ZANIM ROZPOCZNIESZ GRĘ W KRĘGLE (BOWLING), ZAPOZNAJ SIĘ Z ZADAMI GRY I REGULAMINEM, DOSTĘPNYM W RECEPCJI BOWLING LUB ZAKŁADCE „BOWLING”

 

Promocje i rabaty nie łączą się! Pink Bowling & Club zastrzega sobie prawo do zmian w treści, okresie trwania i regulaminie promocji. Chęć skorzystania z danej promocji lub rabatu, należy zgłosić w momencie dokonywania rezerwacji. lub przed wykupieniem usługi.