aktualnosci_12

 

KDR elektroniczny 3nalepka_marka

 

AKTUALNE PROMOCJE I RABATY

 • PROMOCJA „BOWLING LATEM” – czyli 10 zł za 1 grę w kręgle za osobę (1 gra to seria 10 kolejek rzutów, jaka przypada na 1 gracza). Promocja obowiązuje od 19 czerwca do 20 września, w dniach od poniedziałku do piątku między godziną 10:00 a 17:00 (nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, obowiązuje przed wykupieniem usługi i w terminie do końca sierpnia lub do odwołania).

BowLat10 zł_pink bowling

 • PROMOCJA „1+1” – przy zakupie 1 godz. gry w kręgle lub bilard kolejną godzinę gry otrzymasz GRATIS. Promocja obowiązuje w każdy poniedziałek do godz. 23:00 oraz w soboty i niedziele do godziny 12:00 (obowiązuje przed wykupieniem usługi, nie łączy się z innymi promocjami i rabatami; dotyczy także imprezy firmowe).

1plus1_pink_600px

 • PROMOCJA „TANI WTOREK” czyli 50 zł za godzinę gry w kręgle! Promocja obowiązuje w każdy wtorek do godz. 23:00 (nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, obowiązuje przed wykupieniem usługi; dotyczy także imprezy firmowe).

tanwto_pink_600px

 • PROMOCJA „STUDENCKA” – czyli 50% RABATU na kręgle za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej (min.1 legitymacja/1 tor) oraz PIWO ŻYWIEC LANE 0,5L za 7 ZŁ (min.1 legitymacja/1 piwo). Promocja obowiązuje w każdą środę do godz. 24:00, oraz w niedziele w godz. 20:00-24:00 (obowiązuje przed wykupieniem usługi, nie łącz się z innymi promocjami i rabatami; nie dotyczy imprez firmowych).

stdśr_pink_600px

 • 20% RABATU za okazaniem KARTY DUŻEJ RODZINY lub KRAKOWSKIEJ KARTY RODZINNEJ 3+ przy zakupie min. 1 godziny gry w kręgle lub bilard lub zakupie biletu wstępu na plac zabaw dla dzieci. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
 • 15% RABATU NA PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI: od dowolnie wybranej oferty urodzinowej. Dotyczy imprez organizowanych od poniedziałku do czwartku. Więcej o ofercie i pakietach w zakładce „Dla dzieci„.

 

PROMOCJE DLA GRUP SZKOLNYCH 

Rezerwacje dla grup szkolnych prosimy zgłaszać pod nr tel. KRĘGLE: 507507428 lub PLAC ZABAW: 12 2909232 w.105. (w godz. 10:00-17:00). Rezerwując termin należy podać nazwę szkoły/placówki, imię i nazwisko organizatora-opiekuna, liczbę dzieci oraz tel. kontaktowy. 

klsgr_pink_600px

 • Kręgle, plac zabaw, gry video w ramach nowych Pakietów „KLASA GRA” Oferta skierowana do grup szkolnych, minimum 15 osób, dzieci i młodzieży do lat 18. Obowiązuje w dniach od poniedziałku do piątku do godz. 17:00 (nie łączy się z innymi promocjami i rabatami). Wymagane własne obuwie zamienne do gry w kręgle (sportowe z jasną podeszwą)
  PAKIET 1 w cenie 11 zł za dziecko za 80 min. gry w kręgle (z instruktorem)
  PAKIET 2 (dla dzieci do lat 9) w cenie 15 zł za dziecko za 80 min. gry w kręgle (z instruktorem) + 60 minut zabawy na placu zabaw.
  PAKIET 3 w cenie 15 zł za dziecko za 80 min. gry w kręgle (z instruktorem) + napój lub sok 0.25l
  PAKIET 4 w cenie 20 zł za dziecko za 60 min. gry w kręgle (z instruktorem) + karta na gry video o wartości 15 zł.
  Do każdego pakietu: kawa (biała/czarna) lub herbata dla opiekunów GRATIS!
 • PRZEDSZKOLA I SZKOŁY NA PLACU ZABAW: zabawa na placu zabaw w cenie 6 zł za dziecko za wstęp bez limitu czasowego. Oferta dla  zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych dzieci w wieku do 9 lat. 
 • 20% RABATU na kręgle lub bilard ZA OKAZANIEM KARTY CZŁONKOWSKIEJ KLUBU NAUCZYCIELA „NAU”. Rabat dotyczy zakupu m.in.: minimum 1 godz. gry w kręgle lub bilard w ramach rezerwacji klasowej (szkolnej) dla grupy dzieci i młodzieży do lat 18; jak i wizyt prywatnych posiadaczy kart klubu NAU. Więcej o kartach NAU na stronie www.klub-nauczyciela.pl

 

POZOSTAŁE OFERTY

Organizacja IMPREZ FIRMOWYCH – w celu uzyskania informacji o aktualnej ofercie i zasadach rezerwacji, prosimy o przejście do zakładki Imprezy firmowe lub o kontakt mailowy na adres marcin.czerwinski@pinkbowling.pl

Organizacja WIECZORÓW KAWALERSKICH & PANIEŃSKICH oraz PRZYJĘĆ URODZINOWYCH 21+ (imprez typu 18-ki nie organizujemy) w celu uzyskania informacji o dostępnych PAKIETACH i zasadach rezerwacji, prosimy o kontakt mailowy na adres: marcin.czerwinski@pinkbowling.pl

 

PS: Imprez typu „18-ki” – nie organizujemy! 

 

 

Promocje i rabaty nie łączą się! Pink Bowling & Club zastrzega sobie prawo do zmian w treści, okresie trwania i regulaminie promocji. Chęć skorzystania z danej promocji lub rabatu, należy zgłosić w momencie dokonywania rezerwacji. lub przed wykupieniem usługi.