promocja bowling latem 2018_plakat B1_pink bowlingaktualnosci_121PLUS1_2018_drukPRO50PLN_B1_pink4bPromocja studencka 2017KDR elektroniczny 3nalepka_marka

 

PROMOCJE I RABATY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

 • PROMOCJA BOWLING LATEM czyli 10 zł za 1 grę w kręgle (seria 10 kolejek rzutów, jaka przypada na 1 gracza). Promocja obowiązuje w dniach poniedziałek-piątek między godziną 10:00 a 17:00.
 • PROMOCJA 1+1 – przy zakupie 1 godz. gry w kręgle, lub bilard kolejną otrzymasz GRATIS. Promocja obowiązuje w każdy poniedziałek między godziną 10:00 a 23:00, oraz w sobotę,  niedzielę i święta do godziny 12:00.
 • PROMOCJA TANI WTOREK czyli 50 zł za godzinę gry w kręgle! Promocja obowiązuje w każdy wtorek między godziną 10:00 a 23:00.
 • PROMOCJA STUDENCKA – czyli 50% RABATU na kręgle za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej (promocja nie dotyczy grup zorganizowanych i firmowych). Obowiązuje w każdą środę od godz. 10:00 do 24:00, oraz niedzielę od godz. 20:00 do 24:00.
 • 20% RABATU za okazaniem KARTY DUŻEJ RODZINY lub KRAKOWSKIEJ KARTY RODZINNEJ 3+ przy zakupie min. 1 godziny gry w kręgle lub bilard lub zakupie biletu wstępu na plac zabaw dla dzieci. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
 • 10% RABATU NA PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI: od dowolnie wybranej oferty urodzinowej. Dotyczy imprez organizowanych od poniedziałku do czwartku. Więcej o ofercie i pakietach w zakładce „Dla dzieci„.

Promocje i rabaty nie łączą się!

Chęć skorzystania z danej promocji lub rabatu, należy zgłosić w momencie dokonywania rezerwacji i przed wykupieniem usługi. Anulację wstępnie zapisanej rezerwacji należy zgłosić mailowo lub telefonicznie najdalej na 1 dzień roboczy przed terminem spotkania. 

 

PROMOCJE DLA GRUP SZKOLNYCH 

Obowiązują od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00. (rezerwacje dla grup szkolnych prosimy zgłaszać pod nr tel. 507507428 w godz. 10:00-17:00 podając nazwę szkoły/grupy, imię i nazwisko, liczbę dzieci oraz tel. kontaktowy). 

 • WF NA KRĘGLACH: 80 min. gry w kręgle z instruktażem w cenie 10 zł / dziecko w ramach grup szkolnych dzieci i młodzieży do lat 18.
 • PRZEDSZKOLA I SZKOŁY NA PLACU ZABAW: zabawa na placu zabaw w cenie 6 zł / dziecko / wstęp. Oferta dla  zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych dzieci w wieku do 9 lat. 
 • 20% RABATU na kręgle lub bilard ZA OKAZANIEM KARTY CZŁONKOWSKIEJ KLUBU NAUCZYCIELA „NAU”. Rabat dotyczy zakupu m.in.: minimum 1 godz. gry w kręgle lub bilard w ramach rezerwacji klasowej (szkolnej) dla grupy dzieci i młodzieży do lat 18; jak i wizyt prywatnych posiadaczy kart klubu NAU. Więcej o kartach NAU na stronie www.klub-nauczyciela.pl

Promocje i rabaty nie łączą się!

Dodatkowe rabaty dla grup szkolnych ustalane są wyłącznie drogą mailową. Chęć skorzystania z danej promocji lub rabatu dla grup szkolnych, należy zgłosić w momencie dokonywania rezerwacji i przed wykupieniem usługi. Anulację wstępnie zapisanej rezerwacji należy zgłosić mailowo lub telefonicznie najdalej na 1 dzień roboczy przed terminem spotkania. 

 

POZOSTAŁE OFERTY

 • Organizacja IMPREZ FIRMOWYCH – w celu uzyskania informacji o aktualnej ofercie i zasadach rezerwacji, prosimy o przejście do zakładki Imprezy firmowe lub o kontakt w dniach poniedziałek-piątek od 10:30 do 17:00 pod nr tel. 12 290-92-32 w.114, e-mail: marcin.czerwinski@pinkbowling.pl
 • Organizacja WIECZORÓW KAWALERSKICH & PANIEŃSKICH oraz przyjęć dla osób dorosłych 21+ – w celu uzyskania informacji o aktualnej ofercie i zasadach rezerwacji, prosimy o kontakt na adres: michal.klek@pinkbowling.pl w dniach poniedziałek-piątek od 10:00 do 17:00

 

 

Promocje i rabaty nie łączą się! Pink Bowling & Club zastrzega sobie prawo do zmian w treści, okresie trwania i regulaminie promocji. Chęć skorzystania z danej promocji lub rabatu, należy zgłosić w momencie dokonywania rezerwacji. lub przed wykupieniem usługi. Anulację wstępnie zapisanej rezerwacji należy zgłosić mailowo lub telefonicznie najdalej na 1 dzień roboczy przed terminem spotkania.