aktualnosci_12pro1plus1STUPROM_2016_pink_1cennik-2017KDR elektroniczny 3

 

IMPREZY KLUBOWE

W każdy piątek / sobotę DANCE MUSIC NIGHT czyli impreza klubowa z DJ-em, w rytmie największych hitów! Start godzina 21:00, wstęp wolny!

FERIE W MAŁOPOLSCE od 30 stycznia do 12 lutego. Skorzystaj z naszych atrakcji i jednej z poniższych promocji i rabatów. Zapraszamy!

PROMOCJE I RABATY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I STUDENTÓW:

  • PROMOCJA 1+1 – przy zakupie 1 godz. gry w kręgle, lub bilard kolejną otrzymasz GRATIS. Promocja obowiązuje w poniedziałek i wtorek między godziną 10:00 a 23:00, oraz w sobotę,  niedzielę i święta do godziny 12:00.

 

  • PROMOCJA STUDENCKA czyli 50% RABATU na kręgle za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej (promocja nie dotyczy grup zorganizowanych i firmowych). Obowiązuje w każdą środę od godz. 10:00 do 24:00, oraz niedzielę od godz. 20:00 do 24:00.

 

  • 20% RABATU za okazaniem KARTY DUŻEJ RODZINY lub KRAKOWSKIEJ KARTY RODZINNEJ 3+ przy zakupie min. 1 godziny gry w kręgle lub bilard lub zakupie biletu wstępu na plac zabaw dla dzieci. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

 

  • 10% RABATU NA PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI: od dowolnie wybranej oferty urodzinowej. Dotyczy imprez organizowanych od poniedziałku do czwartku. Więcej o ofercie i pakietach w zakładce Dla dzieci„.

 

.

PROMOCJE DLA GRUP SZKOLNYCH 

Obowiązujące w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 17:00.

  • WF NA KRĘGLACH: 80 min. gry w kręgle z instruktażem w cenie 9 zł / dziecko (nie za tor). Minimalna ilość graczy na 1 torze to 5-6 dzieci. Liczba rezerwowanych torów zależy głównie od ich dostępności i liczby dzieci zgłoszonych w dniu rezerwacji (ale może ulec zmniejszeniu w przypadku mniejszej liczby dzieci niż uprzednio zgłoszona). Sugerujemy uprzednią rezerwację oraz jej pisemne potwierdzenie (mailowe lub telefoniczne zgodnie z zarezerwowanym terminem i hasłem rezerwacji).

 

  • PLAC ZABAW: zabawa na placu zabaw w cenie 5 zł / dziecko / 1 godzinę. Oferta dla grup zorganizowanych, przedszkolnych ważna w dniach poniedziałek-piątek od 10:00.

 

  • 20% RABATU na kręgle lub bilard ZA OKAZANIEM KARTY CZŁONKOWSKIEJ KLUBU NAUCZYCIELA I KARTY „NAU”: rabat dotyczy wynajmu torów do gry w kręgle lub stołów bilardowych na min. 1 godz. gry. Więcej o kartach NAU na stronie www.klub-nauczyciela.pl

 

 

.

Promocje i rabaty nie łączą się! Pink Bowling & Club zastrzega sobie prawo do zmian w treści, okresie trwania i regulaminie promocji.